Робота IPStyle в період карантину

2020-03-24

Щонайменше до 24 квітня в Україні триває карантин, та це не означає, що ми чи відповідні профільні держустанови зупинили свою роботу.

Зараз наше завдання мінімізувати особисті контакти, проте нагадуємо, практично всі послуги ми можемо надати без прямого контакту із заявником або відповідним держорганом.

Процес подання заявок на IP об’єкти (як ТМ, винаходи й корисні моделі, промислові зразки) та надання супутніх послуг (як попередній пошук, підготовка апеляцій, договорів та ін.) не зупиняються й можуть здійснюватися в онлайн-режимі юристами IPStyle.

Як організована робота на цей період?

  • Укрпатент продовжує працювати та приймати заявки/документи в онлайн-режимі чи поштою;
  • нагадуємо, що заявки на видачу охоронних документів на IP об’єкти ми можемо подавати в Укрпатент в електронній системі з використанням електронного цифрового підпису, а також, у разі потреби, подавати документи поштою чи електронною поштою;
  • дедлайни щодо подачі документів залишаються без змін;
  • усі ваші охоронні документи будуть надсилатися Укрпатентом поштою або через електронні системи.

У разі виникнення додаткових запитань ви завжди можете звернутися до команди IPStyle через пошту office@ipstyle.ua або за номером +380 44 393 40 12. Також ми проводимо онлайн консультації в Zoom, тож обирайте зручний час і день і ми дамо відповіді на ваші запитання.