The Legal 500: компанія IPSTYLE підтвердила свою позицію і в черговий раз ввійшла в Tier 1 - IPSTYLE Spark it!
21 Квітня 2022

The Legal 500: компанія IPSTYLE підтвердила свою позицію і в черговий раз ввійшла в Tier 1

Вкотре компанія IPSTYLE підтвердила свою позицію і черговий раз ввійшла в Tier 1 як одна із кращих в сфері інтелектуальної власності в Україні!

Рейтинг відмічає компанію як одну з лідерів ринку в частині заявок на торговельні марки та патенти, а також в частині вирішення спорів, що пов’язані з інтелектуальною власністю. Це допомогло IPSTYLE стати одним із найкращих та найнадійніших юрисконсультів у сфері ІВ на українському ринку. Клієнти хвалять IPSTYLE за надійну якість та прийнятну вартість послуг, а також за винятковий професіоналізм.

Упорядники рейтингу також відзначають вклад IPSTYLE в освіту майбутніх поколінь. Адже компанія заснувала щорічний Moot Court з права інтелектуальної власності, який був першим і залишається єдиним у своєму роді в Україні.

Керуюча партнерка Марія Ортинська зберігає свою високу позицію і залишається провідним практиком в сфері ІВ.

Старша IP юристка практики захисту прав, адвокатка Оксана Падох підсилила свою позицію в порівнянні із попереднім роком та була відзначена в категорії партнерів наступного покоління. 

Також в цьому році в рейтингу відмітили керівницю практик управління брендами, дизайнами та авторським правом IPSTYLE, старшу ІР юристку Катерину Мороз. Катерину назвали "висхідною зіркою" практики ІВ в Україні.

Більше інформації в рамках рейтингу The Legal 500 за посиланням.

Ми вдячні клієнтам та упорядникам рейтингу за високу оцінку роботи компанії та її провідних спеціалістів! 

Також вітаємо наших колег з України та інших країн, професіоналізм яких відмічено рейтингом!