IPSTYLE підтримує важливі соціальні проєкти - IPSTYLE Spark it!
27 Лютого 2024

IPSTYLE підтримує важливі соціальні проєкти

Команда IPSTYLE здійснює юридичну підтримку тих, хто реалізує важливі соціальні проєкти. Серед таких - громадська організація Gen.Ukrainian, робота якої спрямована на лікування дитячих психологічних травм, спричинених війною.

Gen.Ukrainian докладає неймовірних зусиль, щоб навчити дітей, які втратили батьків і стали свідками жахіть війни, жити у новій реальності, рости здоровими та сильними. Вона об'єднала меценатів і заснувала освітньо-реабілітаційний табір Gen.Camp, де дітям допомагають долати травми, застосовують найкращі світові та нові українські практики.

Про важливість такої ініціативи, психологічної реабілітації дітей пишуть провідні світові медіа, як-от Forbes, The Times, The Economist, El Mundo, Vogue. Тим часом в українському телевізійному ефірі до другої річниці повномасштабного вторгнення відбулась прем'єра спеціального випуску "Діти війни. Світ навиворіт", присвяченого долям маленьких українців і роботі реабілітаційного табору в Карпатах. Це важливо побачити.

"Це не перший наш pro bono проєкт, але мабуть один із тих, якими ми найбільше пишаємось. Адже він про дітей та їхнє, а отже наше, краще майбутнє", - зазначає старша IP-юристка Практики захисту прав IPSTYLE Оксана Падох, яка консультує Gen.Ukrainian на добровільних засадах з комплексу питань, пов'язаних з набуттям та охороною авторських прав, договірних відносин та захистом персональних даних дітей.

Для кожного в команді IPSTYLE велика честь бути дотичним до ініціативи, яку рухає Gen.Ukrainian, і допомагати у питаннях інтелектуальної власності та захисту персональних даних дітей.

"Ми готові присвячувати свій час та експертизу ініціативам, що спонукають до переосмислення і перетворюють цей світ на краще", - додає Оксана Падох.