СЕО IPSTYLE Марія Ортинська стала членом асоціації ECTA - IPSTYLE Spark it!
11 Червня 2022

СЕО IPSTYLE Марія Ортинська стала членом асоціації ECTA

📌Що таке ECTA (ЕКТА)?

Створена в 1980 році асоціація була покликана об'єднати практиків у сфері інтелектуальної власності, чиї основні інтереси були зосереджені на торговельних марках, та долучитися до створення європейської системи ТМ. Наразі ECTA продовжує сприяти розвитку сфери ТМ, дизайнів, авторського права та інших IP-об’єктів в межах Європейського Союзу, об'єднуючи ІР-спільноту з понад 1500 членів як з країн ЄС, так і за його межами.

Завдяки багаторічній роботі та досвіду ECTA стала основним експертним органом для осіб, які приймають рішення в ЄС і національних відомствах її країн, Європейського Суду Справедливості та міжнародних організацій інтелектуальної власності. Протягом багатьох років асоціація висвітлювала позиції своїх членів та працювала над вирішенням різних питань, зокрема:

✅ гармонізації національного законодавства держав-членів ЄС;

✅прийняття Регламентів і Директив ЄС щодо торговельних марок і дизайнів;

✅організації та регулювання діяльності EUIPO;

✅розгляду питань, що виникають у зв'язку з технологічними, соціальними та бізнесовими тенденціями, які впливають на ТМ та інші сфери інтелектуальної власності, включаючи глобалізацію ринків та розвиток Інтернет-економіки.

📌Переваги від членства?

Перебуваючи на порозі отримання статусу кандидата в члени ЄС ми чітко розуміємо весь спектр бюрократичних процедур та кроків до вдосконалення, які Україні слід буде пройти для подальшого вступу до ЄС. Не маловажливою частиною відповідного розвитку є реформування у сфері права, в т.ч. права інтелектуальної власності. 

Членство в асоціації – це не просто особистісне досягнення, це можливість належати до професійної ІР-спільноти ЄС, вчитись у них та ділитись власним українським досвідом, переймати найефективніші рішення в сфері ІВ, налагоджувати професійні контакти та разом працювати над майбутнім європейської інтелектуальної власності, частиною якого з часом стане й Україна.

Більше про асоціацію читайте на їх сайті.