Як і для чого реєструвати ТМ ЄС? Відео вебінару IPSTYLE - IPSTYLE Spark it!
27 Травня 2024

Як і для чого реєструвати ТМ ЄС? Відео вебінару IPSTYLE

На офіційному каналі IPSTYLE в YouTube доступний запис вебінару "Як і навіщо реєструвати ТМ ЄС", який провела Катерина Дробишева, керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом IPSTYLE. Він рекомендований для перегляду тим, хто розглядає можливість виходу на глобальний ринок і шукає вигідний інструмент глобалізації бренду на 27 країн ЄС одночасно.

Щороку в ЄС подають понад 150 000 заявок на торговельну марку. Популярність цієї юрисдикції зумовлена тим, що ТМ ЄС має значні переваги. Так, наприклад, подавши одну заявку, ви отримуєте захист у всіх 27 країнах ЄС, а разом із тим - можливість виходу на ринок із майже 500 млн споживачів, експорту тощо.

По-друге, ТМ ЄС - це не просто зручний, а й вигідний інструмент глобалізації бренду. Адже зареєструвати ТМ ЄС економічно доцільніше, ніж реєструвати окремо за країнами ЄС.

Перевагою також є відносно швидкі строки реєстрації ТМ ЄС. Її можна отримати за 5-6.5 місяців. Для порівняння, в більшості країн світу реєстрація ТМ потребує від 1 року, в Україні - орієнтовно 18 місяців.

До того ж, за словами Катерини Дробишевої, Відомство з інтелектуальної власності ЄС (European Union Intellectual Property Office, EUIPO) є гнучким до потреб бізнесу. Наразі діє програма ЄС, за якої підприємці можуть зареєструвати ТМ ЄС і повернути 75% сплачених зборів.

Изображение

Більше практичної інформації про реєстрацію ТМ ЄС - у відео "Як і навіщо реєструвати ТМ ЄС" від Катерини Дробишевої.