Швидко і без шкоди довкіллю. ІР офіс зменшив вартість онлайн-реєстрації ТМ - IPSTYLE Spark it!
18 Вересня 2023

Швидко і без шкоди довкіллю. ІР офіс зменшив вартість онлайн-реєстрації ТМ 

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) оновив розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 859 «Про внесення змін до Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Серед іншого – додатково зменшено вартість збору за подачу на реєстрацію торговельної марки (ТМ) в електронному вигляді. Так, якщо подавати заяву онлайн, передбачена 25% знижка. І це – добра новина для команди IPSTYLE та наших клієнтів, які дбають не лише про швидкість листування, а й про довкілля.

Відтепер повна вартість реєстрації ТМ становить 8 685 гривень за реєстрацію в одному класі товарів і послуг.

Також переглянуто збір для тих, хто хоче оскаржити рішення за заявкою на ТМ в апеляційній палаті УКРНОІВІ. Тут нагадаємо, що ви можете оскаржити як рішення щодо власної заявки, так і щодо ТМ, проти якої ви під час реєстрації подавали мотивоване заперечення.

Ми з радістю допоможемо зареєструвати ваш новий бренд, так само – супроводимо лоунч нового проєкту в Україні, країнах ЄС або США, будь-яких інших юрисдикціях.