IPSTYLE у рейтингу IAM Patent 1000 за 2024 рік - IPSTYLE Spark it!
6 Червня 2024

IPSTYLE у рейтингу IAM Patent 1000 за 2024 рік

Патентно-юридична компанія IPSTYLE знов увійшла до рейтингу IAM Patent 1000, тепер - за 2024 рік. The Patent 1000 guide відзначає крмпанії та юристів саме у галузі патентного права.

«IIPSTYLE об’єднує багато талановитих спеціалістів у різноманітих технологічних галузях, що робить її незамінним помічником у всіх патентних справах», — йдеться у IAM Patent 1000 2024.

«Команда тісно співпрацює та ділиться своїми знаннями та досвідом, щоб швидко вирішувати складні питання інтелектуальної власності, і залишається однією з найактивніших, коли йдеться про подачу патентних заявок і представництво компаній у спорах щодо інтелектуальної власності».

У довіднику також названо Ірину Ортинську, керівницю Практики управління інноваціями IPSTYLE, та Оксану Падох, старшу юристку з питань інтелектуальної власності Практики захисту прав.

Изображение

Ірина Ортинська – «неймовірно талановита фахівець, чия допомога у складанні патентних документів просто безцінна». Вона постійно вражає глибиною своїх знань у величезній кількості галузей, а також здатністю швидко навчатися новому та занурюватися в технології. Високо цінується її скрупульозний підхід до складання патентних документів.

У гіді дебютує Оксана Падох. Вона вирізняється своїми безцінними порадами та юридичною кмітливістю. Оксана спеціалізується на захисті прав, судовій практиці, чітко відстоює інтереси клієнтів у спорах.

IPSTYLE щиро дякує всім членам команди  за їхній якісну роботу і внесок у послуги, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми також дякуємо клієнтам і колегам, які підтримали ці результати, високо оцінили нас, взяли участь у дослідженні IAM.

The Patent 1000 зосереджується виключно на патентній практиці та зарекомендував себе як надійний ресурс для тих, хто шукає юридичну патентну експертизу світового рівня.

IPSTYLE пропонує стратегічні ідеї та рішення для компаній, малого та середнього бізнесу, а також для приватних осіб. Комплекс наших послуг з інтелектуальної власності має важливе значення для захисту та розвитку інновацій, конкурентоспроможності.

Згідно з дослідженням IAM за 2024 рік, український патентний ринок пожвавлюється та стає активнішим, незважаючи на виклики через війну. Підприємства адаптують і коригують свої стратегії інтелектуальної власності, щоб орієнтуватися в поточному ландшафті. Військовий сектор став новою сферою зі сплеском патентної роботи, пов’язаної з військовими технологіями та досягненнями, завдяки новим розробкам і співпраці в Україні та за кордоном. Окрім військових, можливості відкриваються в сільськогосподарських технологіях, штучному інтелекті, машинному навчанні та гірничодобувних технологіях, що відображає різноманітний інноваційний потенціал України. На тлі законодавчих змін і змін у міжнародних відносинах український патентний ландшафт залишається стійким і відкритим для можливостей.