Реєстрація ТМ в ОАЕ стала доступнішою на 25 відсотків

2020-04-07

Трохи менше року тому ми вже ділилися новиною про те, що уряд Об’єднаних Арабських Еміратів знизив розміри офіційних зборів пов’язаних із реєстрацією торговельних марок. У липні 2019 року планка всіх зборів впала на 33 %, що зробило подачу заявки в ОАЕ більш доступною.

Відучора, ця новина набула нових барв, оскільки офіційні збори у сфері інтелектуальної власності знову зменшилися, цього разу на 25 %.

Тому, уже на цьому тижні заявник витратить 1,780 доларів США замість звичних 2,371 доларів США за реєстрацію торговельної марки в одному класі. Важливо, що збір за продовження свідоцтва в одному класі теж зменшився на 590 доларів і становить тепер 1,780 доларів США.

Нагадаємо, що Об’єднані Арабські Емірати не є учасниками Мадридської системи, тому єдиний спосіб отримати свідоцтво про реєстрацію ТМ в ОАЕ є подача заявки через національне Патентне Відомство.

Ми зі свого боку продовжуємо стежити за тенденціями різних країн, щоб оперативно про них повідомляти. На випадок, якщо вас зацікавила новина про зниження зборів, ми також можемо оформити процес подачі заявки разом із нашими партнерами з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Залишайтеся з нами, щоби не пропустити нинішні тенденції у світі IP!