Ярмарок проектів Асоціації Адвокатів України

2019-02-05

Вже традиційно, щороку, члени ААУ збираються на перший у році захід: Ярмарок проектів. На ньому обговорюють плани на майбутній рік, найважливіші заходи, взаємодію між комітетами та просто спілкуються з колегами.

Керуючий партнер IPStyle Марія Ортинська – голова Комітету з інтелектуальної власності ААУ. Разом з заступницею голови Вікторією Сопільняк, партнером компанії Doubinsky & Osharova, розповіли про плани Комітету.

У 2018 році до заходів Комітету з інтелектуальної власності Асоціації залучали спікерів з Грузії, Польщі та інших країн, а також суддів, судових експертів та інших практиків у галузі інтелектуальної власності.

Звісно, для адвокатської спільноти важливо бути в курсі ситуації з усіх можливих ракурсів, тому дискусії, в котрих беруть участь різні сторони процесу (й не лише судового), дуже корисні.

Цього року заплановано проведення першого Форуму з інтелектуальної власності Асоціації Адвокатів України. Крім нього, Комітет планує провести декілька засідань та круглих столів на різну тематику. Не забувайте слідкувати за анонсами, особливо якщо вам не байдужа доля права інтелектуальної власності в Україні!