IPStyle допоміг українському винахіднику отримати патент на нову технологію

2017-11-27

В жовтні 2017 року ДП “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент) зареєстрував права на патент, яким описується новий спосіб обробки цифрового зображення для зниження рівня шуму. Підготовкою опису заявки на патент та подачею заявки займалися спеціалісти патентно-юридичної компанії IPStyle.

В 2015 році до компанії IPStyle звернувся винахідник, кандидат технічних наук, з питанням про отримання патенту на нову технологію обробки цифрових зображень.

За результатами детального розгляду та вивчення пропозицій винахідника технічними спеціалістами IPStyle та після проведення пошуку в патентних базах, було зроблено висновок, що розроблена технологія є новою та дійсно дає змогу отримати якісніший результат по усуненню шумів на цифровому зображенні без погіршення якості зображення.

Особливої складності заявці надавав факт використанні комп’ютерної програми для реалізації технології. Справа в тому, що комп’ютерна програма не може бути визнаною об’єктом винаходу.

Проте, в результаті спільної роботи з винахідником, спеціалістами IPStyle була підготовлена заявка для отримання патенту.

Через 2 роки після реєстрації заявки, Укрпатентом було прийнято рішення про видачу патенту винахіднику.

Проект було реалізовано під керівництвом Ірини Ортинської, партнера та голови Департаменту винаходів і корисних моделей компанії IPStyle.