Марію Ортинську обрано до INTA Enforcement Committee 2024–2025 - IPSTYLE Spark it!
29 Вересня 2023

Марію Ортинську обрано до INTA Enforcement Committee 2024–2025

Засновницю IPSTYLE, патентну повірену Марію Ортинську обрано до Enforcement Committee у складі International Trademark Association (INTA). Упродовж 2024-2025 років разом з іншими фахівцями зі сфери інтелектуальної власності вона працюватиме над широкий спектром питань, пов’язаних із торговельними марками та захистом прав власників брендів.

Комітет відстежує та аналізує судові кейси, законодавство та нормативні акти в різних юрисдикціях, пропонує рекомендації щодо політики захисту торговельних марок і механізмів забезпечення дотримання в міжнародних юрисдикціях, а також розробляє політику для гармонізації процедур застосування для якнайкращого захисту прав на ТМ. Також серед компетенцій членів комітету – комунікація та реалізація стратегічних ініціатив, планування освітніх програм і заходів.

Міжнародна асоціація торговельних марок (INTA) – це всесвітня асоціація власників брендів і спеціалістів, які займаються підтримкою торговельних марок і пов'язаної з ними інтелектуальної власності для сприяння довірі споживачів, економічному зростанню та інноваціям, а також прагнуть створювати краще суспільство за допомогою брендів. Заснована в 1878 році 17 підприємцями та мануфактурами. Нині налічує близько 6000 організацій із 181 країни.

Цьогоріч INTA отримала надзвичайно велику кількість заявок від претендентів до комітетів – понад 4 400 заявок.