IPSTYLE відзначена провідним рейтингом у сфері управління торговельними марками WTR-1000 - IPSTYLE Spark it!
8 Лютого 2024

IPSTYLE відзначена провідним рейтингом у сфері управління торговельними марками WTR-1000

Міжнародне видання World Trademark Review опублікувало рейтинг провідних спеціалістів із торговельних марок – WTR1000 2024, в якому вкотре представлена компанія IPSTYLE та її юристи. У такий спосіб за результатами власного дослідження видання рекомендує їх тим, хто в пошуках юридичної експертизи світового рівня у сфері ТМ і, зокрема, в пошуках найкращих спеціалістів зі знаків для товарів і послуг.

Задля нового випуску WTR1000, проаналізовано ринки юридичних послуг за країнами. Це дозволило виявити компанії та юристів, визнаних лідерами у своїх галузях. Протягом чотирьох місяців команда аналітиків з Азії, Європи та США ретельно вивчала ринки, проводячи телефонні інтерв'ю. Спеціалісти-практики з ТМ, юридичні компанії та адвокати мають право на включення до WTR1000 лише після отримання позитивних відгуків.

Результати дослідження представлені у категоріях Gold, Silver та Bronze, що відображає рівень експертизи та роботи, за яким зазвичай розглядаються команди.

Так, засновниця IPSTYLE і патентна повірена України Марія Ортинська посідає місце в категорії Gold котрий рік поспіль. Старша IP-юристка IPSTYLE, керівниця Практик управління брендами, дизайнами, авторським правом Катерина Дробишева та старша IP-юристка Практики захисту прав Оксана Падох перейшли з категорії Bronze до Silver, покращивши торішній результат.

Ось кілька коментарів WTR про нас:

IPSTYLE має поважну репутацію на українському ринку завдяки своїй експертизі у сфері послуг з реєстрації та супроводу торговельних марок. Команда орієнтована на бізнес, прозора та віддана успіху своїх клієнтів.

Засновница і керівна партнерка Марія Ортинська відома своєю здатністю керувати складними ІР портфелями, розробляти надійні стратегії інтелектуальної власності, а також успішними справами проти контрафакту. Справжня IP-лідерка. Вона постійно розвиває свою велику базу знань.

Оксана Падох вирішує проблеми брендів у різних країнах. Її великий досвід, виняткові комунікативні навички та глибоке розуміння індустрії клієнтів сприяють її продуктивній роботі.

Катерина Мороз (Дробишева) знає, що робити в будь-якій ситуації, і пропонує рішення щодо будь-якої проблеми з ТМ. Клієнти знають, що можуть покластися на неї, щоб отримати відмінні результати.