​IPSTYLE серед найкращих юридичних фірм в Україні у сфері інтелектуальної власності за результатами міжнародного рейтингу The Legal 500 - IPSTYLE Spark it!
18 Квітня 2023

​IPSTYLE серед найкращих юридичних фірм в Україні у сфері інтелектуальної власності за результатами міжнародного рейтингу The Legal 500

Рейтинг включив IPSTYLE до Tier 1, відзначивши, що “це дуже професійна юридична фірма, яка допомагає з розвитком бізнесу. Усі адвокати та юристи IPSTYLE здібні та старанні. Вони завжди реагують миттєво, добре знають закон і консультують на високому рівні”.

Керуюча партнерка Марія Ортинська вже кілька років поспіль зберігає свою високу позицію і залишається серед Leading Individuals у сфері ІР в Україні.

Старша IP юристка практики захисту прав, адвокатка Оксана Падох відзначена в категорії Next Generation Partners, а старша ІР юристка та керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом Катерина Мороз визнана Rising Star практики ІР в Україні.

​Клієнти визначають команду IPSTYLE як “незамінних партнерів в охороні та захисті їх прав”.

​Ми вдячні клієнтам та упорядникам рейтингу за високу оцінку роботи компанії та її провідних спеціалістів! Також вітаємо наших колег з України та інших країн, професіоналізм яких відмічено рейтингом!

Більше інформації про рейтинг The Legal 500 за посиланням