Рейтинг WTR 1000 2022: IPSTYLE серед лідерів - IPSTYLE Spark it!
27 Жовтня 2022

Рейтинг WTR 1000 2022: IPSTYLE серед лідерів

⭐ Рейтинг WTR 1000: компанія IPSTYLE та її провідні спеціалісти підтвердили свою експертність.

Рейтинг WTR 1000 визначає лідерів серед юридичних компаній та практиків, які спеціалізуються на охороні, захисті, управлінні та монетизації торговельних марок.

💡 Компанія IPSTYLE включена до WTR 1000 2022 за її “виняткову експертизу та відданість клієнтам”. Команда IPSTYLE стежить за ризиками майбутніх порушень, розробляє відповідні стратегії та може впевнено захистити права на ТМ в Україні.

🌟 Запорукою такої злагодженої роботи є її керуюча партнерка Марія Ортинська, яку відмітили як “видатного фахівця в сфері інтелектуальної власності”. “Марія повністю віддана справі та завжди робить усе можливе, щоб зрозуміти потреби клієнта”.

Укладачі рейтингу вперше включили до переліку топ-юристів у згаданій сфері інших фахівців IPSTYLE:

  • Оксану Падох, керівницю Практики захисту прав, яка “цінує час клієнтів та надає якісні послуги в найкоротші терміни”. “Коли ви залучаєте Оксану, ви знаєте, що ваші права в надійних руках”, — коментують в опитувальниках наші клієнти.
  • Катерину Мороз, керівницю Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом. Як відмічено в рейтингу, “Катерина відкрита для спілкування та чуйна, завжди чесно окреслює переваги та недоліки будь-якого підходу. Її поради точні, чіткі та бізнес-орієнтовані”.

🧡 IPSTYLE цінує таке високе визнання, продовжує вдосконалюватись та підвищувати свій рівень експертності. Компанія готова до нових справ та викликів від наших клієнтів!