Команда IPStyle успішно представила клієнта в процесі включення в ТМ слова “Україна”

2020-10-06

До команди IPStyle звернувся клієнт, який раніше подав на реєстрацію торговельну марку (ТМ), що містила слово “Ukraine”.

В Україні існують законодавчі обмеження щодо використання в ТМ офіційної назви держави “Україна”. Для цього необхідно отримати спеціальний дозвіл компетентного органу (далі – Комісія). Цей процес складний, тривалий, та вимагає доведення багатьох факторів, зокрема того, що товари та послуги, щодо яких передбачається використання ТМ з назвою держави мають цінність (наукову, освітню, промислову), або що види товарів та/або послуг є унікальними лише для України, тощо.

В інтересах клієнта команда IPStyle провела ґрунтовне дослідження, зібрала необхідні документи, щоб довести перед Комісією важливість включення в ТМ слова “Ukraine”.

Крім того, в процесі розгляду питання про включення назви держави в ТМ, відбувся додатковий процес відстоювання інтересів клієнта та додаткової аргументації цінності ТМ та сфери, в якій працює клієнт.

В результаті довготривалого розгляду нами було доведено, що клієнт-заявник здійснює вагомий вклад в розвиток сфери, в якій використовується ТМ та надає послуги, направлені на популяризацію відповідної сфери в світі. Слово “Ukraine” було включено в ТМ клієнта.