Винаходи та корисні моделі - IPSTYLE Spark it!

Винаходи та
корисні моделі

Отримайте охорону ваших інновацій

Створення та впровадження інновацій має вирішальне значення для того, щоб бізнес виділявся на фоні конкурентів, збільшував прибуток, міг удосконалювати свої процеси, виводити на ринок нові та вдосконалені продукти.

Якщо ви створили інноваційну технологію, ви можете отримати патент на винахід або корисну модель.

Наявність патентних прав дає можливість вирішувати кому дозволяти і забороняти використання ваших рішень, підвищує позицію вашого бізнесу на ринку та підтверджує інноваційність бізнесу.
Патентні пошуки на новизну

Для патентування винаходу чи корисної моделі необхідно щоб рішення мало світову новизну. Тому для оцінки ризиків за цим критерієм ми проводимо патентні пошуки за професійними патентними базами. В результаті пошуку ми надаємо інформацію про: опубліковані патентні заявки та видані патенти, які описують технічні рішення схожі з вашим, а також звіт з пошуку із загальною оцінкою рівня техніки та релевантності знайдених документів. За результатами, ви отримуєте на стартовому етапі можливість підкоригувати рішення у разі виявлення ризиків за новизною, а ми маємо змогу запропонувати найоптимальніші стратегії патентування.

Патентування в Україні та за кордоном

Патент дає ряд можливостей - від права надавати дозвіл або забороняти використання винаходу (корисної моделі) до можливості комерціалізувати свою розробку, підвищити позицію бізнесу на ринку та максимізувати прибуток. Ми розробляємо усі необхідні патентні документи (формулу, реферат та опис) та супроводжуємо процес патентування винаходів та корисних моделей в Україні та за кордоном на всіх етапах.

Передача прав та ліцензування

Одним зі способів комерціалізації та збільшення прибутку від інновацій та технічних рішень є передача прав або видача ліцензій за патентами. Наша команда юристів надасть повний супровід процесу передачі прав або ліцензування: від вибору кращих умов виплати винагороди до консультування та аналізу податкових зобов’язань, підготовки та, за необхідності, реєстрації договорів.

Пошуки на патентну чистоту (Freedom to Operate)

Патентна чистота визначає чи є комерційно "безпечним" використання, виготовлення, продаж товарів і технічних рішень на території обраних країн без порушення прав третіх осіб на вже запатентовані винаходи та корисні моделі. Ми проводимо пошук на патентну чистоту окремо в кожній державі, щоб врахувати територіальний характер патентування. У результаті пошуку ви дізнаєтеся, чи є на певній території чинні патенти, які ви можете порушити, і, відповідно, чи зможуть їхні власники заблокувати ваше виробництво, заборонити імпорт товару або вимагати матеріальну компенсацію.

Проведення аудитів патентних портфоліо та (ще) незапатентованих рішень

За допомогою аудиту патентного портфоліо ми проаналізуємо актуальну охорону на достатність та повноту, переконаємося у відсутності недоліків в охороні, запропонуємо можливості для їх усунення, систематизуємо дані для кращого менеджменту. Ми також проводимо аудити нових технічних рішень, над якими ви тільки працюєте, щоб виявити об'єкти патентування для формування патентного портфелю. Власний штат технічних спеціалістів дозволяє нам знаходити технічну унікальність продукту та трансформувовувати ідеї в патентоздатні рішення. Головна ціль такого аудиту — це мінімізація ризиків і втрат для максимізації прибутку від інновації.

Побудова стратегій патентування і RoadMaps

Ми будуємо стратегії охорони та дорожні карти для бізнесів, які виходять на ринок з новими продуктами. Детальніше про те навіщо потрібна IP-стратегія та RoadMap читайте тут.

Патентна аналітика та моніторинги за конкурентами

Для просування бізнесу та максимізації прибутку необхідно не тільки бути в курсі інновацій у вашій сфері, але й регулярно стежити за розробками конкурентів. Про патентну аналітику та моніторинги за конкурентами читайте детальніше тут.

Патентні ландшафти

Патентний ландшафт — дослідження, в ході якого досліджуються опубліковані патентні заявки, видані патенти, судові патентні спори, активність патентних тролів, інформація про продаж технологій, ліцензування тощо. Відповідна інформація накладається на потрібні територіальні (всі країни світу, ЄС, США, азійський регіон тощо) та часові рамки. Детальніше про всі можливості, які може дати патентний ландшафт для розвитку інновацій у вашому бізнесі читайте тут.

1000+
Патентів отримано
100+
Міжнародних патентних
заявок подано
50+
— у стількох країнах
охороняємо інновації
Як ми можемо вам допомогти?

Залиште ваш запит

Проєкти

29 Квітня 2021

IPSTYLE здійснює супровід патентування інноваційної технології гірничодобувної компанії

Показати бiльше
01 Червня 2020

IPSTYLE захистила інтереси української транспортної компанії у патентному спорі

Показати бiльше
15 Липня 2020

IPSTYLE розробила дорожню карту охорони технічних рішень українського винахідника

Показати бiльше
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних