Захист прав - IPSTYLE Spark it!

Захист прав

Захистіть свої права інтелектуальної власності

Продаж чи виробництво контрафакту, імітування торговельної марки, піратство, плагіат, порушення прав на патенти та патентний “тролінг” завдають значних втрат бізнесу. Для ефективного захисту прав та інтересів в сфері інтелектуальної власності важлива індивідуальна стратегія, яка розробляється залежно від виду ІР об'єкта, цілей, які ви прагнете досягти, і обставин порушення.

Наша команда об’єднує адвокатів, патентних повірених, технічних спеціалістів та IP-консультантів з багаторічною спеціалізацією виключно в ІР сфері. Це дозволяє нам пропонувати унікальні комплексні рішення та найкращі стратегії для найефективнішого захисту ІР прав клієнтів.
Досудове врегулювання спорів

Досудовий порядок врегулювання спорів - ефективний інструмент захисту порушених прав інтелектуальної власності, який дозволяє оптимізувати витрати фінансового та часового ресурсу. Ми проведемо переговори із порушником та використаємо всі можливості для врегулювання конфлікту у мирний спосіб, в тому числі забезпечимо:

 • аналіз факту порушення прав, виявлення можливостей і ризиків досудового врегулювання спору, здійснення збору доказової бази;
 • підготовку та направлення претензії правопорушнику;
 • супровід та проведення переговорів з правопорушником до повного вирішення конфлікту.

Боротьба з контрафактом

Ефективна боротьба з контрафактом вимагає комплексного підходу та розробки стратегії в кожному окремому випадку. Ми надаємо повний необхідний комплекс послуг у сфері боротьби з контрафактом, зокрема:

 • моніторинг порушень прав інтелектуальної власності;
 • підготовка доказової бази;
 • претензійна робота, ведення переговорів з правопорушниками;
 • захист прав на митниці;
 • представлення інтересів в Антимонопольному комітеті України;
 • фіксація фактів порушення прав з подальшим зверненням до суду або до органів внутрішніх справ тощо.

Захист прав на митниці

Внесення об’єктів права інтелектуальної власності до Митного реєстру є додатковим “рятувальним колом”, що забезпечує охорону ваших прав та інтересів при експорті чи імпорті контрафактних товарів правопорушником. Ми надаємо повний комплекс послуг у сфері захисту прав інтелектуальної власності у митних органах:

 • підготовка пакету документів для внесення ІР об’єктів в митний реєстр;
 • повний супровід процесу реєстрації ІР об’єктів в митному реєстрі;
 • представлення інтересів в митних органах;
 • ведення переговорів із правопорушниками;
 • супровід досудового та судового захисту в разі виявлення контрафакту на митниці.

Захист від недобросовісної конкуренції

Недобросовісна конкуренція — це використання без дозволу комерційного найменування, торговельної марки, оформлення упаковки, поширення інформації, що вводить в оману тощо. Ми представляємо інтереси клієнтів у боротьбі з недобросовісними конкурентами: від консультацій та аналізу ринку на наявність / відсутність недобросовісної конкуренції щодо зазначеного товару / послуги до розробки і реалізації стратегій щодо припинення недобросовісної конкуренції.

Судовий захист

Ми представляємо інтереси клієнтів в спорах щодо торговельних марок; авторського права та суміжних прав; патентних спорах; доменних спорах; в спорах у сфері недобросовісної конкуренції тощо.

У кожному окремому випадку ми розробляємо індивідуальну стратегію, яка залежить від виду ІР об'єкта, цілей, які ви прагнете досягти, і обставин порушення. Якщо в порушенні прав інтелектуальної власності звинувачують вас — ми дамо об'єктивну оцінку наявності порушення, підготуємо стратегію захисту та допоможемо відстояти ваші інтереси.

Команда практики

Оксана Падох Оксана Падох
Старша IP юристка Практики захисту прав, адвокатка
Анастасія Павлик Анастасія Павлик
IP юристка міжнародної практики
Як ми можемо вам допомогти?

Залиште ваш запит

Проєкти

01 Червня 2020

IPSTYLE захистила інтереси української транспортної компанії у патентному спорі

Показати бiльше
30 Березня 2021

Команда IPSTYLE успішно захистила інтереси компанії BlackBerry Limited

Показати бiльше
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних