Команда IPSTYLE відстояла інтереси відомого виробника годинників і завадила недобросовісній реєстрації торговельної марки - IPSTYLE Spark it!
17 Березня 2020

Команда IPSTYLE відстояла інтереси відомого виробника годинників і завадила недобросовісній реєстрації торговельної марки

Команда IPStyle перешкодила реєстрації торговельної марки (ТМ), що порушувала права на ТМ клієнта, всесвітньо відомого виробника годинників.

Намагаючись використати репутацію та відомість серед споживачів нашого клієнта, порушник подав на реєстрацію ТМ, домінуюча частина якої є тотожною із назвою лінійки годинників клієнта. Заявник досить обдумано підійшов до дизайну ТМ, щоби відвернути основну увагу експерта від домінуючої частини: включив до ТМ додаткові словесні елементи та відмітний логотип. Отже, формально ТМ недобросовісного заявника мала низку відмінностей у порівнянні із торговельною маркою клієнта.

Юристи IPStyle врахували всі ризики, зібрали необхідну правову аргументацію і зуміли довести експерту схожість та можливість виникнення оманливих асоціацій у споживачів. В результаті IPStyle домоглася повної відмови в недобросовісній реєстрації торговельної марки.

Команда проєкту

Марія Ортинська Марія Ортинська
Керуюча партнерка, патентна повірена, адвокатка
Катерина Мороз Катерина Мороз
Старша ІР юристка, керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом
Оксана Падох Оксана Падох
Старша IP юристка Практики захисту прав, адвокатка
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних