IPSTYLE подолала відмову в реєстрації ТМ Tequila в Україні - IPSTYLE Spark it!
2 Листопада 2020

IPSTYLE подолала відмову в реєстрації ТМ Tequila в Україні

До нас звернулася організація Consejo Regulador del Tequila, A. C. (далі - CRT), яка отримала попередню відмову в міжнародній реєстрації своєї торговельної марки (ТМ) в Україні.

CRT - це професійна організація, що об'єднує всіх гравців і виробників текіли. Метою CRT є просування культури і якості цього алкогольного напою, який займає важливе місце серед символів національної ідентичності.

CRT також є власником географічного зазначення "Текіла" в багатьох країнах.

В Україні клієнт отримав попередню відмову в міжнародній реєстрації ТМ "TEQUILA" на абсолютних підставах. А саме, НОІВ вказав, що ТМ не підлягає реєстрації, оскільки складається виключно з опису відповідного виду товару - текіла.

Цей кейс відрізняється від стандартних проєктів щодо попередніх відмов, оскільки відповідно до закону у НОІВ були вагомі підстави для попередньої відмови. Однак ми змогли знайти нестандартне рішення і виробили стратегію подолання попередньої відмови. Команда IPStyle навела аргументи на користь своєї позиції та інтересів клієнта, підготувала і подала відповідь, в результаті чого клієнт отримав охорону на ТМ "TEQUILA" в Україні.

Команда проєкту

Марія Ортинська Марія Ортинська
Керуюча партнерка, патентна повірена, адвокатка
Катерина Мороз Катерина Мороз
Старша ІР юристка, керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних