Консалтинг - IPSTYLE Spark it!

Консалтинг

Отримайте інформацію для ефективного управління ІР активами

Інтелектуальна власність — важливий бізнес-актив, який при правильному управлінні є одним з ключових факторів розвитку та допомагає максимізувати прибуток бізнесу.

Дізнайтеся про кращі стратегії та інструменти для ефективного управління інтелектуальною власністю. Ми враховуємо ваші цілі та проконсультуємо щодо ключових для вашого бізнесу питань.
Розробка стратегії управління ІР активами та їх охорони

Будь-який бізнес в процесі своєї роботи може набувати чи створювати об’єкти права інтелектуальної власності. Ми допоможемо вам трансформувати розрізнені об’єкти в ІР портфоліо, виявити нові об’єкти, підібрати для них оптимальну стратегію охорони, налаштувати систему управління ІР активами залежно від типу вашого продукту, цілей, бюджету та структури процесів.

Послуги з оподаткування в сфері ІР

На зобов’язання по сплаті податків в результаті використання об’єктів права інтелектуальної власності та їх розмір впливає ряд обставин: вид ІР об’єкту щодо якого існують правовідносини, умови договору, за яким передаються права на об’єкт, ставки оподаткування, на яких перебувають сторони тощо. Ми проконсультуємо вас з приводу оподаткування ІР об’єктів, структурування процесу оподаткування, можливостей для отримання пільгових умов оподаткування, проаналізуємо податкові зобов’язання на предмет дотримання вимог податкового законодавства, а також приведемо у відповідність до законодавства положення договорів стосовно податкових зобов’язань.

Стратегії охорони комерційної таємниці та ноу-хау

В процесі створення інновацій, крім безпосередньо охоронюваних патентами технічних рішень, компанії також продукують абсолютно нові та унікальні технологічні та адміністративні процеси, способи та стратегії роботи, чи іншу інформацію, яка не завжди може бути об'єктом патентування. Для збереження унікальності процесів та уникнення “витоку” інформації, її можна охороняти через режим комерційної таємниці чи ноу-хау (залежно від виду інформації). Ми проконсультуємо вас щодо можливостей та стратегій охорони комерційної таємниці та ноу-хау. Наші послуги також можуть включати: виділення, виявлення об'єктів, процесів та технологій для їх включення до переліку інформації що становить комерційну таємницю чи ноу-хау; підготовка пакету документів для забезпечення режимів комерційної таємниці чи ноу-хау; за необхідності, проведення тренінгів, підготовка мануалів та гайдів для працівників та інших осіб, які мають доступ до інформації, що є частиною комерційної таємниці чи ноу-хау.

Індивідуальні тренінги з питань управління інтелектуальною власністю

Ми регулярно проводимо семінари, вебінари у відкритому форматі для розвитку українських інноваційних, технологічних, креативних бізнесів та команд. З урахуванням ваших потреб та цілей ми розробимо індивідуальну tailor-made програму тренінгу і розкажемо про особливості ІР охорони, процесу створення об’єктів інтелектуальної власності, управління нематеріальними активами, щодо можливостей комерціалізації чи про інші ключові для вашого бізнесу питання.

500+
Консультацій щодо
управління IP проведено
1000+
Індивідуальних договорів
у сфері IP розроблено

Команда практики

Ольга Мартиш Ольга Мартиш
IP юристка, менеджерка з розвитку бізнесу
Оксана Падох Оксана Падох
Старша IP юристка Практики захисту прав, адвокатка
Катерина Дробишева Катерина Дробишева
Старша ІР юристка, керівниця Практик управління брендами, дизайнами та авторським правом
Як ми можемо вам допомогти?

Залиште ваш запит

Проєкти

12 Жовтня 2020

IPSTYLE проконсультувала клієнта щодо ліцензування та субліцензування програмного забезпечення

Показати бiльше
08 Травня 2021

IPSTYLE надала комплексну консультацію щодо авторського права розробнику комп’ютерної програми, призначеної для військової розвідки

Показати бiльше
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних