Реєстрація доменних імен

Доменне ім'я - один з кращих способів індивідуалізації особи, товарів, послуг в мережі Інтернет.

Реєстрація доменного імені другого рівня в публічному домені .UA


Якщо вас цікавить реєстрація Реєстрація приватного доменного імені другого рівня в публічному домені .UA, то в даному випадку обов'язковою умовою є дотримання Правил домену .UA. Згідно з вимогами зазначених Правил доменне ім'я, яке заявляється на реєстрацію має бути ідентичним знаку для товарів і послуг, який отримав правову охорону на території України. При цьому отримати доменне ім'я другого рівня в публічному домені .ua можна як на підставі охоронного документа на знак для товарів і послуг, так і за договором про передачу прав або ліцензійною угодою.
Таким чином, фахівці нашої компанії допоможуть не тільки зареєструвати домен, а й максимально швидко на скільки це можливо зареєструвати торгову марку для отримання домену.

Реєстрація доменного імені третього рівня в публічних доменах com.ua, net.ua, co.ua, biz.ua і т.д.

Реєстрація доменного імені третього рівня в публічних доменах com.ua, net.ua, co.ua, biz.ua не вимагає як у попередньому випадку отримання охоронного документа на знак для товарів і послуг в Україні. Але в такому застереженні є і свої підводні камені, оскільки законодавство забороняє використання зареєстрованих товарних знаків в будь-яких доменах.
Виходячи з цьомоу, ми рекомендуємо провести пошуки на схожість і тотожність доменного імені (компонента третього рівня) з торговими марками третіх осіб, а також здійснити реєстрація торгової марки для максимального захисту доменного імені.

Реєстрація доменного імені другого рівня в доменах .COM, .NET, .BIZ

Якщо Вас цікавить діяльність не тільки український сегмент мережі Інернет (тобто вихід за межі доменної зони .UA), то перспективною є реєстрація доменного імені в загальних доменах верхнього рівня (не пов'язаних з кодом конкретної країни). У коло наших послуг в такому випадку входить консультація щодо можливості отримання доменного імені та реєстрація домену.

Реєстрація доменних імен другого рівня в нових загальних доменах верхнього рівня (.agency, .care, .clothing, .parts, .wiki, .auction і т.д.)

Нові загальні домени верхнього рівня - можливість, яка з'явилася у заявників відносно нещодавно. Перевагою таких доменів як .agency, .care, .clothing, .parts, .wiki, .auction є не тільки можливість реєстрації, а й захист власних доменних імен без реєстрації у відповідних доменах. Оскільки кожен з доменів верхнього рівня має особливі процедури реєстрації, вимоги до доменних імен, можливості захисту власних доменних імен, в цьому випадку ми рекомендуємо перед реєстрацією домена, ознайомитися з Правилами реєстрації та передбачити ризики, пов'язані з реєстрацією таких доменів.