15 ГРУД 2016


Марія Ортинська виступила на IV Міжнародному форумі просування юридичних послуг


​13-14 грудня в Києві проводився IV Міжнародний форум просування юридичних послуг (PLS 2016). В рамках сесії Залучення і утримання клієнтів 13 грудня виступила Марія Ортинська, поділившись з учасниками "шкідливими порадами" щодо участі в міжнародних професійних організаціях.


Марія Ортинська почала з того, що участь в міжнародних професійних організаціях допомагає не тільки залучити клієнта, а й зростати самому професійно, згуртовувати команду.

Шкідлива порада перша: завжди беріть з собою перекладача (перш ніж їхати на конференцію вивчіть не тільки мову країни, а й жарти, дізнайтеся про культуру). Друга шкідлива порада: спілкуйтеся тільки з чоловіками (так, в середовищі керуючих партнерів дійсно багато чоловіків, але є і дуже багато жінок, які організовують свої "тусовки"). Третя шкідлива порада: їздите в гордій самоті (важливо зустрічатися з своїми конкурентами з рідної країни до і після конференції за кордоном). Наступні шкідливі поради: роздайте 1000 візиток, проведіть 48 зустрічей в день і відвідайте два заходи; не визнавайте, що ви перший раз на конференції, не просіть ментора; скористайтеся знижкою, якщо ви викладаєте в інституті; не зустрічається з юристами з Еквадору, Мексики і Камбоджі; не вмієте грати в гольф - не грайте; не вмієте готувати - не готуйте.

Форум просування юридичних послуг проводиться щорічно, для партнерів і керівників юридичних фірм, маркетологів, HR і PR менеджерів, експертів з питань просування юридичного бізнесу. Захід присвячений питанням розвитку та маркетингу юридичних послуг.

За матеріалами видання "Юридична практика" (посилання на джерело). Мова оригіналу - російська.