14 ЧЕРВ 2016


13 червня відбувся семінар "Нестандартні способи захисту IT продукції" за участі юристів IPStyle


13 червня було проведено вже друге засідання в рамках теми захисту прав інтелектуальної власності в сфері інформаційних технологій. Захід був організований комітетом інтелектуальної власності та комітетом з питань телекомунікацій, IT та Інтернету Української асоціації юристів (UBA). Юристи IPStyle Марія Ортинська і Катерина Синько взяли участь в семінарі, Марія Ортинська виступила в якості спікера.

На семінарі розглядалися способи захисту прав інтелектуальної власності в IT бізнесі, які є найбільшими неоднозначними, а законодавче регулювання та практика використання яких ще до кінця не сформувалися. Серед них - охорона комерційною таємницею, застосування права sui generis і способи охорони бізнес-методів.

Зокрема, патентний повірений і директор IPStyle Марія Ортинська говорила про можливі способи і особливості захисту бізнес-методів правом інтелектуальної власності. Так, Марія розповідала про співвідношення ідей і бізнес-рішень з технічними рішеннями і можливості їх патентування, наводила приклади з української практики, а також розкривала плюси і недоліки такого захисту.