02 ЧЕРВ 2016


INTA Annual Meeting 2016: директор IPStyle Марія Ортинська відвідала щорічну конференцію Міжнародної асоціації з торгових марок

21-25 травня 2016-го року в Орландо (США, штат Флорида), проводилася вже 138-а Щорічна конференція Міжнародної асоціації з торгових марок (INTA Annual Meeting). Нашу компанію на конференції представила директор IPStyle Марія Ортинська, яка приймає активнішу участь у діяльності Асоціації.

Цьогорічна конференція стала особливою як для INTA в цілому, так і безпосередньо для компанії IPStyle. По-перше, вона стала наймасштабнішою в історії організації, зібравши більше 10 тис. учасників зі всього світу. По-друге, особливу увагу в цьому році Асоціація закцентувала на антиконтрафактній діяльності, присвятивши цій темі цілий день конференції.


Як член комітету INTA по боротьбі із контрафактом, Марія Ортинська зосереджувала увагу під час перебування в Орландо саме на цьому напрямку діяльності організації, відвідуючи як загальні зустрічі, так і засідання субкомітетів. Марія входить до складу субкомітету Східної Європи та Центральної Азії (EE & СС Subcommittee) та Субкомітету боротьби з онлайн-контрафактом (ACC OC Subcommittee), та продовжує сприяти протидії підробкам і за межами INTA Annual Meeting.