05 ТРАВ 2016


Відбувся ІІ Всеукраїнський Аграрний Форум ААУ - 22 квітня

Аграрний форум з правових питань, організований Асоціацією адвокатів України (ААУ), відбувся 22 квітня в Києві. Він зібрав представників юридичних фірм, громадських організацій, державних органів, експертів, для обговорення тем, актуальних для українського агробізнесу.

Директор IPStyle Марія Ортинська виступила з темою "Особливості захисту прав інтелектуальної власності агровиробників. Яких змін очікувати в зв'язку з підписанням Угоди про Асоціацію з ЄС? ".

Марія Ортинська розповідала про захист прав на торгові марки в сільськогосподарській сфері, про патентування та його переваги, а також про те, як і чому необхідно захищати права інтелектуальної власності при експорті сільськогосподарської продукції та виході на іноземні ринки. Однією з найбільш цікавлючих тем були зміни в сфері права інтелектуальної власності у зв'язку з інтеграцією України в ЄС.

Зміни в тій чи іншій мірі стосуються практично всіх об'єктів права ІВ, включаючи торгові марки, географічні зазначення, промислові зразки, - зазначила Марія. - У тому числі, Угода передбачає збільшення строку дії патенту на промисловий зразок до 25-ти років, а також імплементацію механізмів захисту прав на незареєстровані промислові зразки. "