13 КВIТ 2016


Марія Ортинська відвідала конференцію з IT права8 квітня, директор IPStyle Марія Ортинська взяла участь в конференції, присвяченій розгляду актуальних питань в сфері інформаційних технологій. Захід був організований Асоціацією адвокатів України (UBA). Серед учасників - провідні українські юристи і експерти IT сфери.

IT - молода, галузь, яка стрімко розвивається, тому існує постійна потреба в зміні та вдосконаленні встановлених норм, а також розробці нових. Так як сфера IT багато в чому пов'язана з правом інтелектуальної власності, важливо залишатися в курсі останніх змін та IT тенденцій, особливо щодо програмного забезпечення, доменних імен, процедур розгляду доменних спорів.

Так, на конференції IT-спеціалісти говорили про обшук IT компаній і допит у кримінальному провадженні, обговорювали правові аспекти вирішення доменних спорів. В тому числі, були розкриті теми встановлення належного відповідача в інтернеті, особливостей вирішення спорів про доменні імена та процедури розгляду спорів ICANN.