12 БЕР 2016


Міжнародна асоціація торгових марок (INTA) опублікувала керівництво по Trade dress в Україні, автор - Марія Ортинська


Міжнародна Асоціація торгових марок (INTA) - всесвітня організація, членами якої є понад 6,700 тис. різноманітних організацій з 190 країн, близько 30 тис. спеціалістів з торгових марок та їх власників. Одним з напрямків діяльності Асоціації є створення інформаційної бази щодо захисту торгових марок в онлайн доступі. Завдяки сприянню членів з різних країн, INTA регулярно оновлює інформацію відповідно до законодавчих змін і поповнює її новими відомостями.

Так, завдяки співпраці директора IPStyle і патентного повіреного Марії Ортинської з INTA, було написано і опубліковано Керівництво Trade Dress по Україні (Trade Dress Guide). У Керівництві зібрана і структурована інформація щодо захисту Trade Dress відповідно до законодавства України, наведено приклади з реальної практики.

Марія Ортинська є активним членом INTA. Крім написання Керівництва по Trade Dress в Україні, вона також є автором Керівництва по захисту торгових марок в Україні та входить до складу комітету INTA по боротьбі з контрафактом.