03 БЕР 2016


26 лютого 2016 відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція “Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи” за участю Марії Ортинської

26-го лютого у Національному авіаційному університеті (НАУ) було проведено захід вийняткового значення: VI Міжнародна науково-практична конференція “Правова реформа в сучасних умовах: досягення і перспективи” зібрала під одним дахом експертів та науковців різних галузей права, представників міжнародних та національних компаній та організацій, державних органів законодавчої, судової, виконавчої влади. В центрі обговорення – стан реформування в Україні, як на місцевову, так і на центральному рівнях.

Конференція була розподілена на окремі сессії, присвячені обговоренню реформування окремих правових галузей. Доповідачі висловлювали власну думку щодо якості змін та їх майбутніх перспектив, надавали власні пропозиції щодо правових змін у сфері їх діяльності та компетенції.

До участі у конференції була запрошена і патентний повірений та директор IPStyle Марія Ортинська, яка виступила у першому пленарному засіданні, присвяченому судовій реформі. Як експерт в сфері інтелектуальної власності, вона розповідала про проблеми захисту прав інтелектуальної власності та стан законодавства у цій сфері, та окремо виділила тенденції розвитку винахідництва, у тому числі у авіаційній галузі.