22 ЛЮТ 2016


26 лютого в НАУ відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи» за участі Марії Ортинської.

26 лютого Національний авіаційний університет проводитиме VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи». Серед учасників - правники, науковці, викладачі та студенти.

Українське законодавство знаходиться на етапі становлення, переживаючи період активних змін та переробок. Застарілість норм, їх недоліки, прагнення України до європейської інтеграції та приведення національного законодавства у відповідність з міжнародними стандартами зумовлюють гостру необхідність удосконалення чинних норм практично в усіх законодавчих сферах. Те саме стосується і авіаційної галузі.

Директор IPStyle Марія Ортинська була запрошена до участі у конференції у якості спікера. Тема її виступу: «Захист винаходів в авіаційній галузі: проблеми вдосконалення законодавства». Марія висвітлить питання, пов’язані із патентуванням, розповість про сучасні тенденції винахідництва та законодавчі проблеми, пов’язані із захистом прав на винаходи та корисні моделі.

Дата: 26.02.2016
Початок: 10:00
Місце: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, НАУ,корпус № 1, зала Вченої ради

e-mail: pravo@nau.edu.ua
Контактні телефони:
(044) 406-70-35.
044) 406-74-16
(044) 406-79-16