30 ТРАВ 2014


Керівник компанії IPStyle Марія Ортинська виступила з доповіддю на круглому столі «Борги та інтелектуальна власність в Криму: як повернути або просто забути?», організованому видавництвом «ЮРИСТ & ЗАКОН» спільно з Аудиторською компанією «CompassGroup».

Відомо, що на сьогоднішній день всі сфери бізнесу в Криму практично паралізовані, адже ні підприємства, ні фінансові структури України не можуть працювати на території Криму в законному правовому полі. У той же час, Федеральна служба по інтелектуальної власності РФ заявила про визнання на території Росії дії виключних прав на об'єкти промислової власності, засвідчених відповідними охоронними документами України.

«Хоча кримчани отримали хорошу можливість захистити свою інтелектуальну власність на території РФ (а це для багатьох заявників є актуальним), але, ні процедура, ні збори, ні підстави таких дій не продумані. А це може в майбутньому спричинити серйозні наслідки у вигляді скупчування заяв Роспатентом без подальших дій або видачі охоронних документів з порушенням прав інших власників», - зазначила Марія Ортинська у своєму виступі.