Університетам і освітнім установам (ISSN)

Освітні і наукові установи є особливими організаціями з точки зору захисту прав інтелектуальної власності – з одного боку вони активно продукують нові об’єкти ІВ, а з другого самі використовують ІВ інших осіб.

Тому перед університетами, дослідницькими центрами постійно стоїть завдання щодо якісного і своєчасного захисту своїх прав на інтелектуальну власність – як від порушення з боку інших освітніх установ і комерційних організацій, так і від власних співробітників, які можуть привласнити всі права на винахід виключно собі.

Компанія IPStyle пропонує послуги з аналізу та розробки:

  • договорів про передачу виключних майнових прав;
  • договорів з працівниками та підрядниками;
  • договорів з інвесторами та партнерами;
  • договорів між авторами, винахідниками, заявниками.

Крім того, ми допоможемо в досудовому і судовому врегулюванні спорів у разі наявності претензій з боку університету або ж при звинуваченні установи іншою стороною.

Освітні установи займаються виданням власних періодичних видань та книг, а також постійно поповнюють свої бібліотеки.

ISSN (International Standard Serial Number, Міжнародний стандартний серійний номер) – унікальний 8-значний цифровий номер, створений для ідентифікації будь-якого періодичного видання. Він може бути присвоєно будь-якому виданню незалежно від країни, мови видання і форми видання (друкована або онлайн).

Використання цього стандарту робить процес поширення для видавця і відповідно замовлення для споживача більш простим і універсальним.

В Україні немає органу національного центру присвоєння коду ISSN. Тому для отримання кодів необхідно звертатися безпосередньо до Міжнародного центру періодичних видань (Франція, Париж).

ISBN (International Standard Book Number, Міжнародний стандартний книжковий номер) – унікальний 13-значний цифровий номер, який присвоюється книжковим виданням.

Реєстрацією кодів ISBN в Україні займається Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова».

Фахівці нашої компанії забезпечать як кваліфіковану консультацію стосовно кодів ISSN / ISBN, так і допоможуть підготувати документи і матеріали для реєстрації та перереєстрації періодичних видань та / або книг, монографій, брошур для присвоєння відповідних кодів.