Патентування в інших країнах

Навіщо патентувати своє технічне рішення в інших країнах? Патент має територіальний характер, тобто діє лише на території країни, чиє патентне відомство його видало. Таким чином, отримавши патент на винахід (корисну модель) в Україні, ваше технічне рішення не набуває автоматичного захисту від порушень в будь-яких інших країнах.

Разом з тим, для того, щоб отримати охорону свого технічного рішення в інших країнах (згідно з законодавством України), потрібно для початку подати заявку в Україні.

Відповідно, у кожній країні, де ви хочете отримати патент, необхідно подати заявки та пройти відповідну процедуру. А спеціалісти IPStyle вам в цьому допоможуть.

Є кілька способів отримання патенту закордоном:

Подавати ці заявки необхідно до спливу пріоритетного періоду – 12 місяців з дати подачі української заявки. Якщо подати заявку пізніше, світова новизна буде вважатися втраченою і ви отримаєте відмову.

Якщо ви хочете забезпечити собі додатковий час для подачі в конкретні країни, можна подати міжнародну заявку по PCT (Договір про патентну кооперацію). Це допоможе вам продовжити строк подачі в інші країни світу до 30-31 місяців. Учасниками РСТ є 153 країни світу, включно зі США.

Цей додатковий час допоможе вам точно обрати країни, в яких ви бажаєте отримати патент, перекласти всі документи, протестувати розробку, знайти інвестора.

З допомогою IPStyle ви зможете розібратися чи варто вам патентувати вашу розробку за кордоном, який вид охорони краще обрати та яку процедуру проходити. Крім того, ми розуміємо, що для багатьох важливо правильно реалізувати винахід. Ми допоможемо вам не лише запатентувати технічне рішення, а й підкажемо як знайти інвестора, покупця патенту, допоможемо провести перемовини та підготувати потрібні документи.

Не забувайте, що кожна країна має свої особливості патентування та різні вимоги. Тому звертайтеся до експертів, ми завжди готові максимально детально відповісти на ваші питання та допомогти з вирішенням проблем.


Патентування в США

Послуги, інші платежі і збори – від 7000 дол. США.

Патентування у Білорусі

Корисна модель: послуги, інші платежі і збори – 2 290 дол. США.

Патентування в Казахстані

Корисна модель: послуги, інші платежі і збори – від 2 740 дол. США.