Юристи IPStyle відстояли інтереси українського стартапу в переговорах щодо можливого порушення прав на патент

2020-05-15

Клієнт, український продуктовий стартап, звернувся до компанії IPStyle за супроводом у відстоюванні своїх інтересів в переговорах з італійським конкурентом. Італійська компанія звернулася до клієнта з претензією стосовно ймовірного, на їх погляд, порушення патентних прав на винахід.

З метою відстоювання і захисту інтересів клієнта, компанія IPStyle розробила комплексну стратегію побудови аргументації та ведення переговорів. Зокрема спеціалісти компанії проаналізували патент конкурента та зіставили його з продуктом клієнта. В результаті такого порівняння було виявлено ряд відмінностей, які допомогли встановити, що продукт клієнта не порушує патентні права конкурента.

Технічними спеціалістами було проведено патентний пошук для встановлення відповідності патенту конкурента вимогам патентоспроможності. За результатами пошуку було встановлено, що окремі пункти формули патенту не відповідають критеріям новизни та винахідницького рівня.

Як наслідок, юристи IPStyle звернулися до представників конкурента з результатами проведеного аналізу та пошуку, в результаті чого конкурентом було припинено будь-які претензії.