Юристи IPStyle представили інтереси світового лідера з виробництва макаронних виробів, борошна та круп у боротьбі з контрафактом

2020-07-15

Клієнт IPStyle – один з найбільших у світі виробників макаронних виробів, борошна та круп – виявив контрафактну продукцію в упаковках з використанням позначень схожими до ступеня змішування із зареєстрованими торговельними марками клієнта на ринках Ізраїлю та США.

З метою захисту інтересів клієнта, юристи компанії IPStyle розробили стратегію боротьби з контрафактними товарами та захисту прав на торговельну марку. В ході роботи було здійснено контрольну закупку товарів та встановлено особи виробника та експортера контрафактних товарів (українські компанії). Як наслідок, команда юристів IPStyle зібрала необхідну доказову базу, вибудувала позицію клієнта і звернулася до суду із позовом про порушення прав на торговельну марку проти виробника та експортера. 

В ході розгляду справи, юристи IPStyle успішно відстояли інтереси клієнта. Судом було визнано наявність факту порушення прав на торговельну марку, заборонено виробництво контрафактної продукції з використанням торговельної марки клієнта, а також зобов’язано порушників відшкодувати клієнту частину витрат на судовий процес.

Додатково, для кращої охорони прав клієнта від подібних порушень в майбутньому, спеціалісти IPStyle рекомендували, а також здійснили повний супровід процесу внесення торговельної марки клієнта до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності України. 

Ця справа – приклад не лише успішного відстоювання інтересів клієнта в суді, але й комплексного підходу команди юристів IPStyle у боротьбі з виробниками контрафактної продукції.