IP лікнеп: міжнародна реєстрація ТМ (Частина перша) - IPSTYLE Spark it!
22 Квітня 2020

IP лікнеп: міжнародна реєстрація ТМ (Частина перша)

Які особливості Мадридської системи?

Реєстрація торговельної марки за Мадридською системою, вона ж міжнародна реєстрація, є другою за популярністю послугою серед наших клієнтів. Така реєстрація дозволяє одним махом отримати правову охорону в різних країнах, що безумовно привертає увагу заявників. Ваша комерційна діяльність вийшла за рамки однієї країни? Тоді зараз відкриємо завісу з деяких особливостей Мадридської системи пов’язаних із територіями.

  • Подати міжнародну всесвітню заявку на даний момент неможливо, оскільки учасниками Мадридської системи є лише 122 країни. Точніше буде сказати навіть не країни, а території: наприклад, Китай є учасником Мадридської системи, але його окремі території як Гонконг і Макао мають спеціальний статус і під юрисдикцію міжнародної реєстрації не підпадають.
  • У процесі заповнення заявки можна вибрати всі країни Європейського Союзу як одну територію, але при отриманні відмови в одній із країн ЄС, ви автоматично отримуєте відмову в усіх інших країнах, які входять до його складу. Але є й позитивні нюанси: якщо ваш знак діє на території Європейського Союзу, при вступі тієї чи іншої країни до його складу, правова охорона знака автоматично поширюватиметься й на неї.
  • Заявляючи знак на міжнародну реєстрацію в Сполучених Штатах, ви берете на себе зобов’язання його використовувати й підписуєте форму ММ18, яка є тому підтвердженням. І якщо на етапі подачі заявки ще можна готуватися до такого використання, то через 5 років після реєстрації потрібно в обов’язковому порядку підтвердити використання знака.
  • Очевидно, що вартість міжнародної реєстрації, залежить від кількості заявлених країн, але й тут є свої «але». Для наочності розберемо на прикладі: припустимо, ми вирішили подати заявку на міжнародну реєстрацію знака «IPSTYLE» в Болгарію, Білорусь, Японію і США для 45 класу МКТП (юридичні послуги).

Якщо у вас уже є на прикметі країни, у які ви плануєте подати знак на міжнародну реєстрацію, радимо писати нам уже зараз, ми докладніше розкриємо вам особливості кожної з них!

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних