World Trademark Review включили IPSTYLE до переліку кращих - IPSTYLE Spark it!
6 Лютого 2019

World Trademark Review включили IPSTYLE до переліку кращих

Марія Ортинська та компанія IPStyle знову увійшли до переліку кращих у сфері торговельних марок за версією рейтингу WTR1000.

Вже більше десяти років Патентно-юридична компанія IPStyle працює над покращенням та розвитком своїх компетенцій. Міжнародний рейтинг World Trademark Review в останньому оновленні не лише включив нашу компанію та керуючого партнера Марію Ортинську до переліку кращх, а й зазначив чому ми заслужили це визнання.

З перших років практики, компанія IPStyle не лише розвивала сферу торговельних марок та патентування, а й відмітилася важливими стратегічними змінами. Ми створили унікальний патентний відділ, де юристи, технічні спеціалісти та патентні повірені працюють разом. Саме це зробило процес патентування для клієнта набагато ефективнішим, адже оцінювати технічне рішення треба з усіх можливих боків.

У 2014 році в IPStyle створили судову практику, що займається захистом прав інтелектуальної власності. Це також важливий крок вперед, адже спеціалісти можуть супроводжувати кейс клієнта з найперших дій і до вирішення проблем, що можуть виникнути при порушенні.

Ми вдячні WTR100 за визнання та плануємо не зупинятися у своєму розвитку і постійно адаптувати та покращувати наші професійні компетенції, щоб бути вартими визнання.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних