Власникам сайтів, онлайн-сервісів

Сьогодні веб-сайт компанії це не просто візитка її діяльності. Веб-сайт — це унікальний дизайн, власний контент, що детально розроблюються з урахуванням специфіки діяльності компанії, та є результатами клопіткої інтелектуальної праці. Як наслідок, веб-сайт може містити цілий ряд об’єктів права інтелектуальної власності, що безперечно потребує правової охорони, здійснення відповідних реєстраційних та інших дій для їх належного захисту.

Саме тому, компанія, що має свій веб-сайт чи інший онлайн-сервіс має здійснити:

  • оформлення прав на контент та дизайн веб-сайту — реєстрація авторського права на відповідні об’єкти;
  • оформлення прав на позначення та відмітні назви веб-сайту/онлайн-сервісу — реєстрація торговельних марок;
  • розробку та публікацію на веб-сайті/онлайн-сервісі угод з користувачами, політик конфіденційності та захисту персональних даних щодо порядку використання веб-сайту/онлайн-сервісу.

Крім цього, вам варто здійснити аналіз веб-сайту чи онлайн-сервісу на відповідність вимогам чинного законодавства, зокрема законодавства щодо захисту прав споживачів, вимог до електронної комерції, охорони персональних даних, законодавства у сфері реклами.

Спеціалісти компанії IPStyle мають успішний досвід в договірній роботі в сфері інтелектуальної власності, та надають такі послуги:

  • реєстрація позначень в якості торговельних марок;
  • аналіз і розробка договорів публічної оферти, договорів SAAS (Software as a Service), ліцензійних угод користувачів;
  • аналіз і розробка політики конфіденційності, disclaimer (відмова від відповідальності);
  • аналіз і розробка умов обробки персональних даних;
  • аналіз порушення ваших прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет та розробка стратегії щодо їх захисту.

Наші фахівці нададуть вам консультацію щодо правового врегулювання питань створення веб-сайту, його контенту, допоможуть врегулювати правовідносини із користувачами сайту та клієнтами, а також проведуть аналіз порушення ваших прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет та забезпечать здійснення їх захисту.