IPSTYLE з партнерами запустили серію лекцій для студентів в рамках підготовки до IP Moot Court 2022 - IPSTYLE Spark it!
23 Вересня 2021

IPSTYLE з партнерами запустили серію лекцій для студентів в рамках підготовки до IP Moot Court 2022

20-21 вересня стартував сезон Intellectual Property Moot Court 2022

Разом з UBA Students League, Київським національний університетом імені Тараса Шевченка, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності та Програмою розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) ми запустили серію лекцій та тренінгів для студентів в рамках підготовки до IP Moot Court 2022. 

Марія Ортинська, керуюча партнерка IPSTYLE, патентна повірена та адвокатка, виступила для студентів з лекцією “Інтелектуальна власність в Україні: погляд практикуючого юриста”. Марія поділилася своїм досвідом та інсайтами про те як:

  • інтелектуальна власність сприяє розвитку бізнесу
  • за допомогою інтелектуальної власності заблокувати діяльність конкурента
  • заробити мільйони на інтелектуальній власності

Також Марія розповіла про те, чого можна очікувати у фабулі IP Moot Court 2022, і поділилася секретами, як готуватися до змагань та на що звертати увагу, щоб стати переможцем IP Moot Court

Лекція Марії була інтерактивною: студенти активно брали участь в дискусіях та поділилися своїми цікавими думками. Ми дякуємо усім, хто долучився до лекції!

Цього року ми виносимо IP Moot Court на новий, міжнародний рівень! Змагання будуть двомовні: студенти матимуть можливість брати участь українською, англійською, або ж обома мовами. Фабула буде складатися на основі українського та міжнародного права, а суддями виступатимуть як українські, так і іноземні IP-професіонали, зокрема представники Відомства по патентах і торговельних марках США (USPTO) та інші. Змагання в рамках IP Moot Court розпочнуться взимку 2021 року, а усні раунди — навесні 2022 року. 

IP Moot Court — це крута можливість покращити свої знання у сфері права інтелектуальної власності та навички публічних виступів, а також зарекомендувати себе серед кращих IP-професіоналів і дати старт своїй кар’єрі. 

Тож, слідкуйте за новинами, щоб не пропустити наступні лекції та тренінги! І сподіваємося побачити вас на Intellectual Property Moot Court 2022!

Лого
Лого
Лого
Лого
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних