Рейтинг WTR 1000: IPSTYLE та Марія Ортинська підтвердили свою експертність - IPSTYLE Spark it!
15 Лютого 2021

Рейтинг WTR 1000: IPSTYLE та Марія Ортинська підтвердили свою експертність

Опубліковано рейтинг WTR 1000 2021 — єдиний рейтинг, який визначає лідерів серед юридичних компаній і практиків, що надають послуги у сфері торговельних марок, з понад 80 країн світу.

Компанія IPStyle була включена у WTR 1000 2021 за “ретельно вивірений підхід до управління і розвитку інтелектуальних активів, що приносить непогані дивіденди клієнтам” завдяки нашим комплексним послугам “від А до Я”.

Автори рейтингу вказують, що IPStyle подає чи не найбільшу кількість заявок на реєстрацію торговельних марок в Україні, а також займається боротьбою з контрафактом, який є гострою проблемою на українському ринку.

Керуючу партнерку IPStyle, Марію Ортинську, відзначили за “вражаючий успіх” як в охороні, так і в захисті прав інтелектуальної власності. “Марія надає дуже професійні послуги, з добре продуманими і об'єктивними консультаціями, що надають пріоритет успіху бізнесу її клієнтів”, — коментують у опитуваннях наші клієнти.

Укладачі рейтингу зазначають, що Марія також не шкодує часу, щоб допомогти навчити наступне покоління правників, веде активну діяльність в Асоціації правників України та комітеті Міжнародної асоціації торговельних марок (INTA), є автором юридичних довідників і багато іншого. “Вона старанно працює над поліпшенням сфери інтелектуальної власності як в Україні, так і на міжнародному рівні”, — зазначається у рейтингу.

Патентно-юридична компанія IPStyle більше 13 років працює у сфері права інтелектуальної власності, активно розвивається і вдосконалює свою експертність. Команда IPStyle дякує за визнання!

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних