Марія Ортинська – лекторка курсу “Законодавчі новели 2021. Ефективна побудова роботи адвоката” - IPSTYLE Spark it!
20 Січня 2021

Марія Ортинська – лекторка курсу “Законодавчі новели 2021. Ефективна побудова роботи адвоката”

Поки весь світ адаптується до “нової нормальності”, у власників ТМ і патентних повірених нові виклики.

Патентна повірена та керуюча партнерка IPStyle Марія Ортинська виступила лекторкою на курсі “Законодавчі новели 2021. Ефективна побудова роботи адвоката” від Legal High School.

На лекції Марія розглянула зміни законодавства України про торговельні марки, що стосуються процедурних питань, основні новації та проблемні питання

Марія розповіла про зміни 2020 року, зокрема проаналізувала закони України:

  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності” № 703 від 16.06.2020 року.
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями № 815 ”від 21.07.2020 року.

Лекторка розглянула “косметичні” зміни, інституційні зміни, а також зміни окремих норм, зокрема, щодо умов надання правової охорони ТМ, об’єктів ТМ, реєстрації кольору як ТМ, підстав для відмови в реєстрації ТМ, попереджувального маркування, порівняльної реклами тощо.

Окрему увагу Марія приділила змінам у законодавстві щодо припинення та дострокового припинення свідоцтва, права повторної реєстрації ТМ, реєстрації ТМ агентом або представником, а також такій підставі відмови у реєстрації ТМ як “likelihood of association”, навівши приклади з практики Бенілюксу та ЄС.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних