INTA Annual Meeting 2019 - IPSTYLE Spark it!
11 Червня 2019

INTA Annual Meeting 2019

Цього року, керуюча партнерка IPStyle, Марія Ортинська, знову відвідала щорічну зустріч INTA Annual Meeting.

Щороку, у травні, Міжнародна Асоціація Торговельних Марок (International Trademark Association (INTA) організовує конференцію, відвідавши яку можна не лише дізнатися найсвіжіші новини галузі торговельних марок, а й оцінити тренди та познайомитися з експертами з усіх куточків світу.

На цій зустрічі багатьох знову захопила тема діджитал, на лекціях обговорювали складності та аспекти охорони прав інтелектуальної власності у іноваційних сферах, а також зачепили тему охорони прав інтелектуальної власності у іноваційних сферах, і навіть зачепили тему 4D-друку. Крім того, учасники зустрічі багато обговорювали географічні найменування та їх захист. Це актуально, в тому числі, і для України, адже ми вже зобов'язалися позбутися назв на кшталт "коньяк" та "шампанське".

Марія Ортинська після повернення також прокоментувала тенденції у розвитку компаній, що спеціалізуються на торговельних марках. Вже майже пішла у небуття тенденція використання послуг так званих "файлерів", що займаються виключно заповненням та подачею документів. Багато клієнтів вважають такий обсяг послуг недостатнім, та популярність компаній зменшується. Однак, зростає ринок софтверних компаній та продуктів. Вони поки що не можуть повноцінно замінити функціонал аналітика, патентного повіреного та юриста, однак впевнено рухаються в бік розвитку.

Ми зробили висновок, що шлях розвитку, який обрали ми у Патентно-юридичній компанії IPStyle - вірний. Клієнтам потрібен справжній комплекс послуг: починаючи з базової консультації та просто реєстрації торговельної марки, і закінчуючи серйозною аналітикою для різних юрисдикцій та сфер. А ми готові розвиватися далі, та ставати ще кращими, аби досягнути найвищого рівня у сфері IP.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних