Виступи у IT-столиці України: більше про інтелектуальну власність у сфері IT - IPSTYLE Spark it!
1 Квітня 2019

Виступи у IT-столиці України: більше про інтелектуальну власність у сфері IT

22-23 березня Марія Ортинська, керуюча партнерка, провела два заходи у Львові. Ми любимо ці, вже традиційні, road-trips до IT-столиці України, тому кожного разу плануємо мінімум два виступи у Львові і ще десяток зустрічей.

Цього разу ми провели чудовий захід для представників Львівського IT-кластеру. То тільки здається, що для справжніх розробників інтелектуальна власність значення не має. Якщо реально просувати свій продукт або, наприклад, писати код на замовлення, аспектів ІВ з'являється хоч греблю гати. Однак, цього разу найбільше ажіотажу, напевно, викликали не питання реєстрації об'єктів інтелектуальної власності. Ми майже годину виступу присвятили новій судовій і не тільки практиці, що пов'язана з імплементацією Угоди про Асоціацію. Виявляється, що для багатьох це актуально, а де отримати конкретні знання ніхто не знає. Тому Марія привезла для айтішників, юристів, та айтішників-юристів найсвіжішу інформацію. Вона, справжній IP-юрист з багаторічною практикою, почала дискусію, яку вже було не спинити. 

А ще ми встигли забігти до майбутніх колег-юристів на Регіональну школу з інформаційного права та кіберзлочинності. Не дивлячись на те, що Марія Ортинська зазвичай спілкується з представниками спеціалізації ІВ різних ВНЗ, наразі аудиторія була дуже різноманітною. Студенти - дуже вдячна аудиторія. Їх набагато простіше звернути до якихось інтерактивів та примусити вийти за звичні рамки. Тому ми любимо час від часу спілкуватися з молодшими колегами. Чи то вони стануть в майбутньому з нами по один бік барикад, чи стануть розумними цікавими конкурентами, або навіть суддями чи судовими експертами. Сподіваємося, що цього разу завернули пару десятків студентів-юристів на стежку інтелектуальної власності. 

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних