Відбувся 5-й ювілейний муткорт з права інтелектуальної власності - IPSTYLE Spark it!
2 Травня 2021

Відбувся 5-й ювілейний муткорт з права інтелектуальної власності

IPStyle знову виступила співорганізатором найбільшого змагання у сфері інтелектуальної власності — UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 5.0. Цьогорічний захід вже вдруге відбувся в онлайн-форматі. Проте від цього змагання не стали менш цікавими!

«Жили-були двоє друзів — Іван та Надія. З 2016 по 2018 рік вони жили у сусідніх будинках і за прогулянками з собакою Івана та кішкою Надії спілкувалися про все на світі. Але найулюбленішою темою розмов завжди були логотипи компаній та бренди, тому друзі залюбки ділилися ідеями...»

Ні, це не початок роману. Це початок фабули 5-го ювілейного муткорту з інтелектуальної власності!

IPStyle знову виступила співорганізатором найбільшого змагання у сфері інтелектуальної власност — UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 5.0. Цьогорічний захід вже вдруге відбувся в онлайн-форматі. Проте від цього змагання не стали менш цікавими!

Муткорт — це моделювання судового засідання, для виступу в якому учасники заздалегідь готують письмові роботи — меморандуми — від імені обох сторін: як Заявника, так і Відповідача, і в подальшому презентують свої позиції під час усних раундів. Упродовж двох днів змагань студенти-правники отримують можливість ближче познайомитися зі своєю майбутньою професією, отримати зворотній зв'язок від провідних фахівців у сфері ІР в Україні, а також визначити які навички та знання їм потрібно посилити.

5-й муткорт з права інтелектуальної власності стартував у березні і складався з двох частин — письмової та усної. Спочатку учасники отримали фабулу вигаданої справи. Вона стосувалася торговельних марок, промислових зразків, авторського права, інновацій та … кохання! З фабулою можна ознайомитися за посиланням. Після цього студенти готували письмові меморандуми, які оцінювали судді.

В рамках підготовки команд до усних раундів суддями змагань було проведено три онлайн-лекції: “Підкорити IP муткорт" (cпікер Ілона Болюбаш),"IP-юрист майбутнього" (спікер Марія Ортинська), "Громадська діяльність – від захоплення до потреби" (спікер Катерина Сопова). Запис лекцій можна переглянути за посиланням

24 квітня 2021 року почалася реальна боротьба! В усні раунди потрапили учасники, які отримали найвищі оцінки від суддів серед десятків інших учасників. На полі битви у Zoom зустрілися 10 команд студентів юридичних спеціальностей, які майстерно оперували нормами міжнародного й національного законодавства, судовою практикою, підготували аргументовані промови та швидко реагували на репліки суперників. Учасники проявили завзяття, наполегливість і харизму.

Лого
Лого

За результатами усних змагань призові місця отримали такі команди:

1 місце – Ladies in Law (Одеський національний університет ім. О. Мечникова)

2 місце – Без різниці (Львівський національний університет імені Івана Франка)

3 місце – OY Partners (Національний університет «Львівська політехніка»)

Переможцем англомовного змагання стала команда Politech Gang (Національний університет «Львівська політехніка»). А кращим оратором було названо Тараса Янишівського, учасника команди Politech Gang.

Судді змагань — 27 професіоналів у галузі права інтелектуальної власності — підштовхували своїми питаннями й репліками учасників знаходити нові зачіпки у справі та дивитися на неї під іншим кутом.

Ми вдячні співорганізатором UBA Students’ League за неймовірну організаторську роботу, а також ГО “Клуб інтелектуальної власності”, Київському національному університету імені Тараса Шевченка та Науково-дослідному інституту інтелектуальної власності.

Учасники й судді отримали неймовірний заряд енергії! Крім цього, учасники отримали безцінний досвід, який допоможе у кар'єрі юристів, а також зарекомендували себе серед кращих юристів-практиків сфери інтелектуальної власності України (наших суддів).

Бажаємо переможцям успіхів, челенджів і віри в себе! Сподіваємося, що скоро побачимося на IP-арені України, а може і інших країн! А ми будемо ще з більшим натхненням готуватися до шостого муткорту з права інтелектуальної власності! Віримо, що у 2022-му ми зустрінемося офлайн!

Запрошуємо вас подивитися короткий фільм про захід за посиланням.

Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних