Умови роботи Укрпатенту та IPSTYLE під час війни - IPSTYLE Spark it!
7 Квітня 2022

Умови роботи Укрпатенту та IPSTYLE під час війни

Любі українці!

Ми сподіваємось, що ви та ваші сім'ї в безпеці.

Всі ми переживаємо складні часи, проте намагаємось наблизити нашу перемогу кожною подією та рішенням. Команда IPSTYLE працює для того, щоб допомагати вашим бізнесам та українській економіці.

Наразі Укрпатент працює у звичайному режимі. Нижче особливості роботи Відомства під час воєнного стану.

▪        Українське відомство приймає нові заявки та розглядає подані раніше, так само як і до війни.

▪        Укрпатент спростив вимоги до подачі документів: на час дії воєнного стану в Україні всі документи (довіреності, договори, виписки тощо) можна подавати в електронному вигляді, оригінали не потрібні.

▪        Щодо строків, то чіткої позиції щодо їх продовження наразі не має. Якщо звісно є така можливість, ми б радили їх  не пропускати. Якщо це питання “не на часі”, ми допоможемо вам з поновленням строків, коли це стане актуальним.

Ми не перестаємо пишатись нашим народом та бізнесами, оскільки українські заявники навіть під час війни створюють та захищають об’єкти інтелектуальної власності. Від початку війни й до сьогодні до Укрпатенту було подано: понад 600 заявок з яких: понад 500 заявок на торговельні марки та 110 заявок на патенти.

Наша команда готова допомагати українським бізнесам щодо будь-яких питань права інтелектуальної власності в Україні та закордоном (окрім росії та білорусі).

Слава Україні та ЗСУ!

Ваша Команда IPSTYLE