UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 3.0. - IPSTYLE Spark it!
10 Квітня 2019

UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 3.0.

З 28 по 30 березня ми успішно провели третій UBA Students' League Moot on Intellectual Property. Майже одноголосно судді, учасники та гості зійшлися у думці, що цьогорічний муткорт був найяскравішим за всю історію!

У запеклій боротьбі зійшлися команди з різних ВНЗ України, і ми мали за честь організовувати змагання для різних людей з різних міст, яких об'єднувало лише одне: любов до інтелектуальної власності.

Перемогу виборола команда "IP і нічого особистого" з КНУ імені Тараса Шевченка. Боротьба була настільки запеклою, що ми навіть хотіли почати приймати ставки на переможців. Однак, суддівська колегія вирішила все по справедливості.

За два дні усних раундів муткорту учасники та судді випили майже 100 літрів води, з'їли річний запас печива та звикли до приміщення Касаційного господарського суду майже як до власного дому. Ми безмежно вдячні колегам з КГС Верховного суду, що згодилися надати приміщення та подарували студентам шанс зануритися в атмосферу справжніх залів судових засідань. Дуже важливу роль також відіграли судді муткорту, котрі на два дні стали для учасників втіленням тої самої недосяжної судової влади. Та й для запрошених нами спеціалістів у сфері IP було цікаво перевтілитися в суддів і приміряти незвичну роль.

За велику допомогу у організації та проведенні муткорту ми дуже вдячні КНУ імені Тараса Шевченка, НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, Лізі студентів АПУ та особисто Орлюк Олені Павлівні. Чекатимемо вас на муткорті наступного року. Обціяємо, що фабула буде ще цікавішою!

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних