Оксана Падох – спікерка івента Music Law&Business

2019-06-22

20 червня 2019 року Оксана Падох, адвокатка та спеціалістка у сфері захисту торговельних марок та авторського права, стала одним зі спікерів курсу від школи Ctrl.School, що був присвячений юридичним аспектам у музичній індустрії. З творчими людьми завжди цікаво працювати, особливо юристам, адже це шанс поділитися своїми знаннями та одночасно зрозуміти чим мотивуються та надихаються люди, чиє життя – музика.

Оксана розповідала про торговельні марки та те, як це може вплинути на розвиток артиста та його бренду. У світі, наприклад, існує тенденція реєструвати своє ім’я як торговельну марку. Так роблять багато музикантів, розуміючи, що на рівні з власне музикою – це їх основних ресурсів. Крім того, важливе значення мають стосунки артиста з лейблом або продюсером і, звичайно, як ці відносини оформлені.

Знайомство з  Ctrl.School пройшло успішно, і Оксана отримала приємні емоції та активність слухачів курса та організаторів. Ми вдячні школі за співпрацю, та нагадуємо усім музикантам: найважливіше, звичайно – ваші творчість та ваша робота, але не забувайте консультуватися з юристами. Інколи вони можуть не лише вирішити проблеми, а й попередити їх виникнення.