Оксана Падох — спікерка івенту Music Law&Business

2019-06-22

20 червня 2019 року Оксана Падох, адвокатка та спеціалістка у сфері захисту торговельних марок та авторського права, стала одним зі спікерів курсу від школи Ctrl.School, що був присвячений юридичним аспектам у музичній індустрії. З творчими людьми завжди цікаво працювати, особливо юристам, адже це шанс поділитися своїми знаннями та одночасно зрозуміти чим мотивуються та надихаються люди, чиє життя  музика.

Оксана розповідала про торговельні марки та те, як це може вплинути на розвиток артиста та його бренду. У світі, наприклад, існує тенденція реєструвати своє ім’я як торговельну марку. Так роблять багато музикантів, розуміючи, що на рівні з власне музикою  це один з їхніх основних ресурсів. Крім того, важливе значення мають стосунки артиста з лейблом або продюсером і, звісно, як ці відносини оформлені.

Знайомство з  Ctrl.School пройшло успішно, і Оксана отримала приємні емоції від активності слухачів курсу й організаторів. Ми вдячні школі за співпрацю, і нагадуємо усім музикантам: найважливіше, звісно,  ваші творчість та ваша робота, але не забувайте консультуватися з юристами. Інколи вони можуть не лише вирішити проблеми, а й попередити їх виникнення.