Оксана Падох — спікерка івенту Music Law&Business - IPSTYLE Spark it!
22 Червня 2019

Оксана Падох — спікерка івенту Music Law&Business

Оксана розповідала про торговельні марки та те, як це може вплинути на розвиток артиста та його бренду.

20 червня 2019 року Оксана Падох, адвокатка та спеціалістка у сфері захисту торговельних марок та авторського права, стала одним зі спікерів курсу від школи Ctrl.School, що був присвячений юридичним аспектам у музичній індустрії. З творчими людьми завжди цікаво працювати, особливо юристам, адже це шанс поділитися своїми знаннями та одночасно зрозуміти чим мотивуються та надихаються люди, чиє життя — музика.

Оксана розповідала про торговельні марки та те, як це може вплинути на розвиток артиста та його бренду. У світі, наприклад, існує тенденція реєструвати своє ім’я як торговельну марку. Так роблять багато музикантів, розуміючи, що на рівні з власне музикою — це один з їхніх основних ресурсів. Крім того, важливе значення мають стосунки артиста з лейблом або продюсером і, звісно, як ці відносини оформлені.

Знайомство з  Ctrl.School пройшло успішно, і Оксана отримала приємні емоції від активності слухачів курсу й організаторів. Ми вдячні школі за співпрацю, і нагадуємо усім музикантам: найважливіше, звісно, — ваші творчість та ваша робота, але не забувайте консультуватися з юристами. Інколи вони можуть не лише вирішити проблеми, а й попередити їх виникнення.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних