Ми допоможемо вам з вичиткою договору, аби ви були спокійні щодо IP під час його підписання. Перевіримо наявність усіх необхідних положень, виявимо потенційні ризики та, за потреби, запропонуємо доопрацювання формулювань. Ми уважні до деталей та робимо фокус на практичні наслідки та врахування інтересів вашого бізнесу.
Договір про передачу майнових прав інтелектуальної власності є мастхевом для будь-якого бізнесу. Усе, що створюється – текст, код, логотип чи інший творчий об'єкт – автоматично належить автору з моменту створення. Без спеціальних положень у договорі майнові права можуть так і залишитись в автора і заблокувати подальший розвиток бізнесу. Ми розробимо для вас договір доповнивши його всім необхідним для забезпечення переходу прав та вашої безпеки.
Ми подбаємо про те, аби поданий чи зареєстрований IP об’єкт мав актуального заявника чи власника. Якщо договір про передачу прав складено некоректно, сторони можуть не отримати необхідний результат та створити для себе нові ризики.
Договір має враховувати інтереси обох сторін, містити чітку ідентифікацію обʼєктів, що передаються, та фіксувати всі умови передачі прав. Окрім цього, такі договори також необхідно реєструвати, аби змінити власників чи заявників. Вимога щодо державної реєстрації договору зумовлює ряд особливих положень, які мають бути присутні у договорі. Специфіка та їх особливості залежать від вимог відомства окремої країни. Ми забезпечимо повний супровід цього процесу та зробимо його зручним для вашого бізнесу. Чому IPSTYLE?Ліцензійні договори дозволяють використовувати інтелектуальну власність для зростання бізнесу, пошуку нових ринків і збільшення прибутку. Ліцензії також є інструментальним ядром франчайзингу. Важливо, аби ліцензійний договір був складений правильно, адже це суттєво впливає на права ліцензіара та можливості ліцензіата.
Власників IP об’єктів може бути кілька. Аби врегулювати використання чи зміну складу власників, важливо укласти спеціальний договір, що визначатиме всі ці нюанси. Досить часто партнерський договір не охоплює всі специфічні питання, що пов’язані з інтелектуальною власністю. У бізнеса виникає низка додаткових питань, які потребують врегулювання між співвласниками, наприклад:
У сучасному бізнесі конфіденційність і захист розробок мають вирішальне значення. Співпраця з партнерами, підрядниками чи інвесторами передбачає обмін ідеями, технічною інформацією або кодом. Щоб уникнути витоків і недобросовісного використання, важливо мати правильно оформлені договори NDA та NCA.
NDA (договір про нерозголошення) Актуально для всіх, хто створює нове: від стартапів до великих компаній. NDA захищає вашу конфіденційну інформацію під час перемовин або співпраці. Це перший крок до збереження контролю над інтелектуальною власністю до моменту її реєстрації або запуску продукту. Переваги NDA: