Рейтинг WTR 1000 включив IPStyle в число провідних юридичних фірм України - IPSTYLE Spark it!
30 Січня 2018

Рейтинг WTR 1000 включив IPStyle в число провідних юридичних фірм України

У виданні за 2018 рік World Trademark Review (WTR) 1000 патентно-юридична компанія IPStyle увійшла в число 12 кращих фірм в Україні з охорони прав інтелектуальної власності.

Видання WTR 1000 спеціалізується на складанні рейтингів кращих юридичних фірм та юристів, які практикують у сфері захисту торгових марок. У січні 2018 року вийшло в світ вже восьме видання рейтингу, в якому компанія IPStyle знову підтвердила свої позиції серед кращих в Україні.

​”Відмінними рисами IPStyle є креативність, ефективність з точки зору витрат клієнтів і унікальний персональний підхід. Їхні клієнти завжди знають, що у них є на кого покластися, незалежно від обставин”, – такі характеристики отримала наша компанія на основі опитувань клієнтів і конкурентів.

​Марія Ортинська, засновник і керуючий партнер компанії IPStyle, була виділена укладачами рейтингу як один з провідних експертів в свій сфері в нашій країні, отримавши такі відгуки: “Її ім’я стало загально відомим на ринку, будучи магнітом для власників брендів. Вона вносить великий вклад в розвиток IP-спільноти в країні і дуже старанно працює для своїх клієнтів”.

​В цілому, більшість учасників рейтингу відзначили, що головною подією на ринку в 2017 році стало створення спеціалізованого суду з інтелектуальної власності, і саме перші результати його роботи будуть впливати на оцінку ситуації за підсумками 2018 року.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних