Рейтинг The Legal 500: компанія IPStyle увійшла до Tier 1 - IPSTYLE Spark it!
14 Квітня 2021

Рейтинг The Legal 500: компанія IPStyle увійшла до Tier 1

Компанія IPStyle підтвердила свою позицію та увійшла до Tier 1 рейтингу The Legal 500 як одна з кращих у сфері права інтелектуальної власності в Україні!

У рейтингу зазначається, що компанія IPStyle чуйна до запитів клієнтів, надзвичайно компетентна і “здатна вести складні транскордонні справи по боротьбі з контрафактною продукцією”.

Укладачі рейтингу зазначають, що IPStyle є лідером в області заявок на торговельні марки і патенти, а також в галузі вирішення спорів, пов'язаних з інтелектуальною власністю в Україні. “Керуюча партнерка Марія Ортинська та партнерка Ірина Ортинська (керівник відділу винаходів, корисних моделей і промислових зразків) є провідними практиками, які завжди дають розумні і прості рішення, що допомагають вирішувати справи", - зазначається у рейтингу..

Також цьогоріч у рейтингу відзначили старшу юристку практики захисту прав, адвокатку, Оксану Падох. Оксану названо “висхідною зіркою” практики інтелектуальної власності в Україні.

Наші клієнти, опитані укладачами рейтингу, коментують співпрацю з IPStyle:

“Це унікальна компанія, яка займається широким спектром питань інтелектуальної власності. Ми завжди звертаємося до них в найскладніших ситуаціях. Наприклад, при необхідності реєструвати найбільш складні торговельні марки, корисні моделі, промислові зразки, винаходи”.

“Ми працюємо з IPStyle з питань, пов'язаних з торговельними марками. Зокрема, було проведено ряд пошуків по ТМ в різних юрисдикціях, були подані національні, а також міжнародні заявки на реєстрацію ТМ. Унікальність нашого досвіду роботи з IPStyle полягає в тому, що вони не тільки строго виконують те, що запитується, а й завжди намагаються надати додаткову цінність своїх послуг. Така ініціативність, на мій погляд, є дуже цінним підходом. В цілому, команда IPStyle чуйна, завжди на зв'язку, прозора в виставленні рахунків”.

“Я працюю з CEO IPStyle Марією Ортинською протягом багатьох років, і мене надихає її зростання, а також її здатність бачити широку картину, а потім розбивати її на шматочки, щоб зрозуміти справу в найдрібніших деталях. Таке глибоке занурення - ключ до її успіху і успіху команди. Більш того, Марія - це людина, яка діє на ринку ІВ як на національному, так і на міжнародному рівні і завжди тримає свої знання і бізнес на високому рівні”.

“Один з моїх контактів з питань торговельних марок - Оксана Падох. Оксана дуже професійна і завжди дає повну інформацію з даного питання. Крім того, за п'ять років вона добре вивчила наші потреби, промисловість, товари, які ми виробляємо і продаємо. Це допомагає нам ще краще працювати з IPStyle”.

Більше відгуків клієнтів в рамках рейтингу The Legal 500 за посиланням.

Ми надзвичайно вдячні клієнтам та укладачам рейтингу за таку високу оцінку нашої роботи! Вітаємо наших колег з України та інших країн, що були відзначені у рейтингу!

Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних